Odolnost telefonu

RPS (Ruggedized Performance Standart) – základní parametry odolnosti mobilních telefonů:

 

1.   Extra dlouhá výdrž baterie
2.   Klávesnice odolná proti mechanickému poškození
3.   Extra hlasitý reproduktor
4.   Velmi odolný „Gorilla“ kryt LCD
5.   Velká citlivost antény
6.   Odolnost proti vodě
7.   Odolnost proti vybraným chemikáliím
8.   Odolnost vůči extrémním teplotám
9.   Ochrana před prachem a mikročásticemi
10. Odolnost proti nárazu/pádu
11. Odolnost vůči vibracím
12. Odolnost na tlak
13. Odolnost vůči ostrým předmětům
14. 3-letá komplexní záruka

 

Mobilní telefon Sonim XP2 Spirit který dokonale splňuje výše uvedené vlastnosti je určen pro zákazníky, kteří nechtějí kupovat každý rok nový mobilní telefon. Jsme přesvědčeni, že odolný telefon by měl fungovat všude, nezávisle na prostředí, ve kterém jej používáte. Odolný telefon by měl fungovat stále, bez závislosti na tom, jak s ním zacházíte. Outdoorový mobilní telefon v našem pojetí je nástroj, ne hračka. Myslíme si, že si zasloužíte si být stále v kontaktu, bez nutnosti přemýšlet nad tím, v jak extrémních podmínkách  telefon používáte.

 

  • – Mezinárodně certifikovaný index IP 67 zajišťuje odolnost mobilního telefonu Sonim XP2 Spirit  proti vlhkosti, mlze a vodě, a to až po dobu 30 minut  v hloubce do 1 m vodního sloupce. A to i v případě příchozího volání.
  • Vojenský certifikát s certifikací MIL-810F předepisuje telefonu odolnost proti pádu až z dvoumetrové výšky na beton a to z libovolného úhlu. To dokazuje téměř nezničitelnost mobilního telefonu Sonim XP2 Spirit i  při použití v nestandardních podmínkách.
  • Speciální konstrukce odolná proti stále se opakujícím vibracím, nárazům v kombinaci s hrubými nečistotami, pískem a prachem , to vše splňuje parametry pro špičkový  outdoorový mobilní telefon.
  • Kryt displeje je vyroben z tvrzeného antireflexního plastu odolného proti hrubému mechanickému poškrábání  a přitom dobře čitelného na slunci.
  • Provozní teplotní podmínky od minus 20°C do plus 55°C pokrývají s rezervou klima v celé Evropě.

 

Nadstandardní rozšířené záruční podmínky nabízejí 3-letou komplexní záruční dobu outdoorového mobilního telefonu Sonim XP2 Spirit.